bielizna dla puszystej,  biustonosze dla puszystych,  moda dla puszystej

Bielizna ślubna dla puszystych

Za oknem piękne słoneczko – pogoda wręcz wymarzona na ten najważniejszy dzień w Waszym życiu. Końcówka przygotowań, wszystko pozapinane na ostatni guzik, w kościele zapowiedzi – trzy tygodnie, dwa tygodnie, tydzień… Już nie możesz się doczekać, serce coraz bardziej drży na samą myśl. Mam nadzieję, że nie zapomniałaś jednak o jednym z ważniejszych aspektów?

Mimo, że masz troszkę więcej kilogramów to w niczym Ci to nie przeszkadza prawda? Jaka bielizna ślubna dla puszystych wpadła Ci w oko i ją zakupiłaś?

Piękne białe biustonosze, w szczególności te na duży biust pięknie zbierają, podtrzymują i dodatkowo eksponują piersi i jednocześnie dają niezwykłe poczucie komfortu.

Do tego pełne figi, które delikatnie wyszczuplą biodra, pas do pończoch i zestaw gotowy.

A na noc poślubną już coś masz? Może jakaś koronkowa koszulka albo komplet seksownej bielizny? Twój świeżo upieczony mąż na pewno nie oprze się takiemu pięknemu widokowi.

Bielizna ślubna dla puszystych to dział wcale nie taki trudny do znalezienia. Z każdym rokiem jest tego na rynku coraz więcej i każda kobieta w każdym rozmiarze znajdzie coś wyjątkowego dla siebie na tą okazję. Nie wstydź się swojego ciała bo nie ma czego, przecież jesteś piękna taka jaka jesteś.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *