bielizna dla puszystej,  biustonosze dla puszystych,  pokochać siebie,  sklep dla puszystych

Jaki biustonosz dla dużego biustu

biustonosz dla dużego biustu

Jak od dawna wiadomo, że duży biust to zaleta, jednak za duży może być problemem. Bo za ciężki, bo obwisły, bo coś tam jeszcze innego… Jest jednak wiele sposobów na to, aby poprawić komfort i swoje samopoczucie. Więc do rzeczy – jaki biustonosz dla dużego biustu ?

Biustonosz taki może mieć miseczki miękkie, usztywniane lub podobne półusztywniane.

Ważne by miał koniecznie szerokie ramiączka z regulacja długości. Z tyłu zapięcie trójstopniowe (choć dwustopniowe, ale szersze też będzie OK). Ważne również są fiszbiny, które podtrzymują miseczki i ułatwiają prawidłowe usytuowanie piersi oraz fiszbiny boczne, które stabilizują biust po bokach i uniemożliwiają jemu ‘wylewanie się’ pod pachy.

A jaki rodzaj miseczki? Jednym Paniom pasują lepiej biustonosze miękkie czyli soft. Innym usztywniane (lub podobne półusztywniane) to bardziej sprawa upodobania. Jednak usztywniane miseczki, ze względu na swoją konstrukcję mają większe szanse na stabilne utrzymanie biustu – sztywna miska stanowi dodatkowy element ‘trzymający’.

To tyle w odpowiedzi na pytanie jaki biustonosz dla dużego biustu. Tak naprawdę Ty sama musisz wybrać ten model, w którym najlepiej będziesz się czuła. Nie każdy da Ci pewność, że wszystko będzie na swoim miejscu.

A jest to ważny element, bo dobrze dobrany biustonosz może odciążyć kręgosłup i stymulować do wyprostowanej postawy. To w konsekwencji oznacza ni mniej ni więcej ładny wygląd – tak ważny dla kobiety. Zatem bądźmy ostrożne i rozważne przy doborze. Dbajmy o zdrowie.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *