moda dla puszystej,  pokochać siebie,  stroje kapielowe dla puszystych

Jakie stroje kąpielowe dla puszystych cz.1

Jako puszysta pani, gdy wybierasz strój kąpielowy duży rozmiar dla siebie warto byś zwróciła uwagę na parę elementów:

1. warto by strój kąpielowy miał wsparcie wbudowane w kostium. Niezbędne minimum to wbudowany biustonosz lub przynajmniej wkładki z wytłoczki w kształcie miseczek – pozwoli to na właściwe utrzymanie biustu. Najlepiej gdyby miseczki były w rozmiarach takich jak biustonosze, ale w naszych polskich warunkach najszybciej taki strój znajdziesz w sklepie internetowym z bielizną.

2. bardzo przydatna rzecz to fiszbiny pod biustem – utrzymają one biust w odpowiedniej formie i właściwym kształcie; jeśli nie ma fiszbin to zwróć uwagę na krój – dobrze jeśli kostium ma pod biustem coś w rodzaju pasa podtrzymującego – pozwoli to lepiej uformować dekolt i piersi będą się pewniej trzymać.

3. rzadko spotykana sprawa, ale dobrze gdy uda Ci się coś takiego znaleźć to strój zbudowany z dwóch warstw – zewnętrzna kolorowa i wewnętrzna podszewka, która podpiera i wyszczupla sylwetkę, ale na całej długości (więc także brzuszek).

4. Pani puszyste lepiej i pewniej będą czuły się w kostiumie kąpielowym jednoczęściowym, gdyż może wyraźnie wyszczuplić figurę i skupić uwagę na jej atutach, odciągając wzrok od minusów. Choć poniekąd wiemy, że wiele Pan lubi stroje kąpielowe dwuczęściowe – nawet w dużych rozmiarach.

5. ważny element – lepsze będą stroje z szerokimi ramiączkami – wiadomo – lepiej utrzymają objętość ciała; natomiast mocno odradzam kostiumy kąpielowe pozbawione ramiączek, bez względu na to jakie mają wsparcie na biuście czy brzuchu; taki strój może się łatwo ześliznąć i jest raczej niewygodny do pływania i wszelkich zabaw w wodzie.

6. ważna rzecz to linia nóg; bardzo popularne wśród puszystych są stroje ze spodenkami lub spódniczkami, niestety spodenki(szczególnie niezbyt krótkie) czy spódniczki mogą powodować, że uda i biodra wydadzą się większe niż są w rzeczywistości, natomiast większe wycięcie sprawi, że nasze nogi wyglądają jakby były dłuższe i smuklejsze.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *