Stanik na duży biust
bielizna dla puszystej,  biustonosze dla puszystych,  moda dla puszystej,  sklep dla puszystych

Dobry stanik na duży biust – ogólne zasady doboru odpowiedniego stanika

Stanik na duży biust

Panie posiadające duży biust często skarżą się na bóle pleców, odparzenia czy też problem z zakupem bielizny w dużym rozmiarze. Ale czy tak musi być…? Niekoniecznie. Dobry stanik na duży rozmiar to podstawa. Zdarza się, że duże piersi stają się dla ich właścicielek nie tylko powodem do dumy ale także i narzekań. Przy źle podtrzymanym stanikiem biuście mogą pojawiać się ranki lub odparzenia.

Bardzo duże biusty są też zazwyczaj ciężkie. To poważne obciążenie dla kręgosłupa. A tą sytuację pogarsza dodatkowo fakt, że ich posiadaczki już jako nastolatki nabierają nawyku garbienia się.

Problemu dokładają również wrzynające się ramiączka. Które powodując zbyt duży nacisk mięśni i naczyń krwionośnych wywołują bóle głowy, szyi, rąk czy barków. Te kłopoty dwoją się dodatkowo jeśli posiadaczką takich piersi jest Pani w rozmiarze XXL.

Na szczęście wszystkie dolegliwości można zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować, a sprawi to dobrze dobrany stanik na duży biust. Można zaryzykować nawet stwierdzenie, że to nie biust jest przyczyną cierpienia ale właśnie źle dobrany stanik.

Istotnym problemem jest to, że nadal wiele kobiet nie zna swojego rozmiaru. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest także to, że dopiero od nie dawna na rynku pojawiły się staniki w pełnej rozmiarówce z pełną gamą kolorów i modeli.

Staniki na duży biust nawet u puszystych Pań sprawi, że nie pojawią się odparzenia. Odciążony jest też kręgosłup, ponieważ stanik dobrze podtrzymuje biust. Piersi nie wiszą już na ramiączkach a te nie wrzynają się, tylko są dźwigane przez stabilny obwód.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *