bielizna dla puszystej,  erotyczna bielizna dla puszystych,  moda dla puszystej,  seksowna bielizna dla puszystych,  sklep dla puszystych

Majtki plus size– niezbędny element ubioru każdej damy.

Majtki plus size damskie koronkowe

Majtki plus size są podstawowym, a za razem codziennym (ważnym/niezbędnym) elementem ubioru każdej kobiety jest bielizna w której chcemy czuć się komfortowo, a jednocześnie piękne.

Majtki plus size jako nieodłączna część zestawu bieliźnianego jest znana od wieków. Już w XVIII wieku zaczęły pojawiać się pierwsze modele, choć pierwotnie nie przypominały one współczesnych wzorów. Nosiły je tylko kobiety pod długimi, szerokimi sukniami. Z biegiem czasu monarchowie zaczęli stosować ten rodzaj ochrony, m.in. cesarzowa Józefina, ale także starsze panie, które chwaliły sobie majtki jako zabezpieczenie przed zimnem.

Ostatecznie, dolna część bielizny zaczęła przypominać teraźniejszą w XIX wieku. Wraz ze zmianami związanymi ze sposobem ubioru. Szyciem ubrań i użyciem różnych materiałów zmieniał się krój, szerokość i długość coraz to nowszych modeli.

Najbardziej rozpowszechnionym (znanym) rodzajem były majtki rozcinane i te z klapą. Funkcjonowały różne kombinacje, które dzisiaj dla nas są znane jako body, czy śpiochy zapinane na guziki od krocza po szyję.

Rodzaje majtek plus size

Możemy wyróżnić kilka typów majtek: kąpielówki, slipy, bokserki, figi, stringi, majtki modelujące i majtki erotyczne. Droga Czytelniczko, jeśli należysz do kręgu kobiet z krągłościami. To z pewnością lubisz postawić na wygodę, piękno, ale także na dopasowanie swojej bielizny.

Dlatego warto skupić się na trzech ostatnich typach. Majtki modelujące pozwalają podkreślić kształt i uwydatnić piękno pośladków. Są bardzo przydatne gdy chcemy poczuć, że bielizna XL potrafi zredukować nasze większe, czy mniejsze niedoskonałości figury.

Stringi natomiast są najbardziej skąpym typem majtek jeśli chodzi o ilość wykorzystanego materiału do ich uszycia. To również bielizna dla puszystych, która ma za zadanie uwydatnić wdzięk pośladków, a tym samym zwrócić uwagę Twojego mężczyzny.

Majtki erotyczne to te z kategorii bielizny erotycznej. Zaliczyć do nich możemy: majtki z dziurką w kroku, pożądane i zawsze modne majtki koronkowe damskie plus size oraz te o bardzo skąpym wykroju.

Najlepsza i najseksowniejsza bielizna to ta, która odpowiada przede wszystkim Tobie pod względem wygody jak i Twojemu partnerowi.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *