bielizna dla puszystej,  pokochać siebie,  pończochy dla puszystych,  sklep dla puszystych

Pończochy XXL puszystych

pończochy XXL

Z pewnością  zadajesz sobie pytanie: jakie pończochy XXL wybrac, żeby czuć się wygodnie i komfortowo, a jednocześnie seksownie i kobieco… Jaki rozmiar, model, bo opcji jest wiele.

Przede wszystkim w obecnych czasach coraz łatwiej można znaleźć pończochy XXL dla puszystych (rozmiary 4,5,6 bądź większe lub queen size).

Trzeba określić, w jakich pończochach będzie się czuło najlepiej. Czy będą to samonośne, do paska, a może od razu z pasem. W większości przypadków najlepiej wybrać pończochy bezszwowe. Nie będą one powodować ucisku i dadzą większy komfort użytkowania.

Samonośne trzeba wybrać w odpowiednio dużym rozmiarze, żeby nie uciskały zbyt mocno uda bo będzie to niezbyt ciekawie wyglądać kiedy powstaną oponki.

Pończochy z pasem na duży rozmiar mają ten plus, że pas dodatkowo jest w stanie wyszczuplić talię. A tego wiele kobiet o krąglejszych kształtach potrzebuje.

Ciekawym rozwiązaniem zwłaszcza podczas letnich dni są opaski na uda. Pozwalają na cieszenie się letnimi dniami bez konieczności zakładania rajstop czy też pończoch. Zapobiegają zwłaszcza gdy ma się dosyć szerokie uda ich obtarciom.

Patrząc pod kątem mężczyzn, uwielbiają oni, gdy kobieta nosi pończochy. Mimo, że zakrywają one nogi, to jednocześnie odkrywają ciało i to właśnie tak kusi. Pozwólmy sobie na odrobinę seksapilu. Nie bójmy się eksperymentować, nie tylko w sypialni, ale i w życiu codziennym. Takie pończochy puszystych mało kosztują, a mogą dać mnóstwo satysfakcji.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *